Cross Border eCommerce

Nasıl?

 

Ürünlerinizi bir çok ülkede satmanız için riski en düşük ve en kapsamlı çözüm olan Mawlin Satış Kanalına dahil olduğunuz süreç kapsamında el sıkıştığımız andan, paranız hesabınıza yatana kadar kapsamlı bir operasyon süreci yürütülmektedir. Sizin tek yapmanız gereken ilgili depoya ürünlerinizi ihraç etmek ve üretime odaklanmak…

 
 
note.png

SİZİ VE ÜRÜNLERİNİZİ TANIYALIM

Siz başvuru formunu doldurduktan sonra bir araya gelerek sizlerle beraber ana stratejimizi ve iş akışını belirliyoruz. Hangi ürün, hangi depoya, ne kadar gönderilmeli, rekabet ile ilgili ne adımlar atılmalı? Fiyat da dahil olmak üzere paketlemeye kadar her detayı beraber çalışır, yerel ofislerimizden gelen araştırmalar ile hedeflerimizi belirleriz.


ÜRÜNLERİNİZİ Yurtdışındaki Depolarımıza GÖNDERİN

Ürünlerin eTicarete hazır bir şekilde, doğru etiket ve kutu ile gönderilmesini sağlayarak süreçlerde hata yaşanmasını engelliyoruz. Sayfa görüntülenme, satış dönüşümü, gönderim sürelerini de analiz ederek belirli frekanslarda min. ürün stok maliyetini hedefleyerek depomuza sevkiyat talep ediyoruz.

crane.png

open-box.png

Kalite Kontrol ve sunum

Ürünler depolarımıza ulaştığında ihracat/ithalat belgeleri ile beraber sayım, kalite kontrol ve ürün eTicaret ön hazırlığı kontrol edilmektedir. Ardından ürünler depolarda raflarına alınarak ticarete onay verilir ve satışa başlamak için onaylanır. Bu aşamada sorunlu ya da hatalı ürün var ise ara rapor ile belirlenir ve bu ürünler müşteri memnuniyeti açısından ticarete çıkarılmaz.


LİSTELEME VE OPTİMİZASYON

Ürünler gerekli ve iş planına uygun olan pazar yerlerinde listelenir. Bu listeleme sürecinde rekabet ve ürün konumlandırmasına göre içerik ve listeleme yönetimi yapılır. Bu içerik yönetimi de dinamik bir süreçtir. Tüm içerikler; rakipler, satış rakamları, müşteri yorumları ve sorularına göre belirli/gerekli zamanlarda düzenlenir.

note.png

trolley-1.png

Depo ve kargo yönetİMİ

Hızlı kargo, ertesi gün, akşam ya da haftasonu kargo seçeneği ve iade yönetimi ile tüketicileri her adımda memnun etmeye odaklı yapımız, en düşük kargo maliyeti ile en yüksek verimliliği sağlamaktadır. Depolarımız sıcak, soğuk her türlü ürüne uygun bir şekilde yapılandırılmıştır ve dinamik, yüksek performanslı kargo taleplerine uygun olarak düzenlenmiştir.


REKLAMLAR, ERİŞİM VE PERFORMANS

Marketplace SEO, arama motoru reklamları, sosyal reklamlar, influencer network gibi dijitalin yanında tüm offline reklam yapısı ile iş planımıza uygun marka konumlandırılması ile tüm reklamlarınızı yönetebilir ya da ajanslarınız ile işbirliğinde olabiliriz. Satış performansı ve rekabet analizleri ile ROI ev ROAS merkezli reklam bütçenizi en iyi şekilde yöneterek satış hedeflerimizi tutturmaya odaklanıyoruz.

search-worldwide.png

24-hours.png

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Soru ya da cevap, merak edilen bir konu ya da bir sorun, özel güne yetişmesi gereken bir ürün ya da iade… her noktada yerel ofislerimizde, yerel dil ve saat farkı yaşanmadan müşteri ilişkilerimizi yöneterek 100% memnuniyete odaklanıyoruz.


Kazancınızı SİZE GÖNDERELİM

Şeffaf bir yapıda satışınızı yöneterek kazancınızı size iletiyoruz. Yurtdışı şirketi, banka hesabı, vergi ve ofis konuları ile kendinizi hiç yormadan siz ürünlerinizi bize gönderin; satış rakamı üzerinden kazancınızı size gönderelim.

transfer.png
 
 

Siz üretici firmalara, Mawlin satış kanalları hakkında daha detaylı bilgi aktarabilmemiz ve sizleri tanımamız adına Başvuru Formumuzu doldurabilir, Mawlin ile dış pazarlarda yerelleşmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz…

 
 

 MBoard

 
bobby-burch-7ghPaPLdmTY-unsplash.jpg
 

Anlık STOK Dağılımı, SATIŞ, KArlıLIK, Depo Görüntüleme

Süreçlerin şeffaf bir yapıda takip edilmesi ve gerekli tüm verilere istenildiği an ulaşılabilir olması bizim için başarıya giden yolda en önemli ihtiyaçlardan biri. Hangi ülkede hangi depoda kaç ürününüz var, kaçı kargoda, giderler, gelirler ve faturalar gibi bir çok detay Mawlin Tech ürünü olan MBoard üzerinden takip edilebilir.


GÜNLÜK, Haftalık, Aylık ve Yıllık karşılaştırmalı rapor ve analİzler

Rapor ve veriyi doğru okuyabilmek ve anlamlandırabilmek son derece önemlidir. Bu esnada aksiyon alınabilir verilere odaklanmak ise son derece önemlidir. İş planına yön verebilecek verilerin okunması ve anlamlandırılmasında MBoard Raporları yardımcı olmaktadır.


Reklam ve stok Gönderİm, Yeni KAnallar İçİN Aksİyon Panelİ

Panel üzerinden gerekli gördüğünüzde satışları durdurabileceğiniz gibi reklam yönetimini devreye alabilir tüm müşteri yönetimini takip ederek çözüm önerisi sunabilirsiniz. MBoard sayesinde tek bir panelden 360 derece pazaryeri, social ve search marketplace kanallarınızı takip edebilir, yönetebilirsiniz.


Amazon logo.png
640px-EBay_logo.png
1280px-Tesco_Logo.svg.png
Walmart-Logo-PNG-Transparent.png
Logo-Cdiscount-baseline.png
google-logo-png-hd-11.png
facebook-5.png
1280px-Shopify_logo_2018.svg.png