No Border eCommerce
 
 

Küresel tİcaret İçİn:

Yerelleşin

Mawlin uluslararası bir eTicaret Satış Kanalıdır. Dünyanın bir çok ülkesinde bulunan satış kanalları, depo, tecrübeli operasyon ve iletişim ekiplerimiz ile üreticileri tüketiciler ile bir araya getiriyoruz.

 
 

Mawlin ekibi küreselleşmenin başarılı olması için hedef pazarlarda yerelleşmenin önemine inanmaktadır. Dünyada eTicaret hacminin yüksek olduğu bir çok ülkede Mawlin ofisleri, yerel pazarda rekabet üzerine çalışmaktadır. Pazar araştırmalı ve tecrübeli ekibi ile ürünleri tüketicilere en doğru şekilde ve üreticiye en düşük yatırım riski ile buluşturmaktadır. Üretici firmalar Mawlin satış kanalına katıldığı anda sadece ürünlerini ihraç ederek istediği ve / veya gerekli görülen pazarlarda rekabete girerek satışa başlayabilmektedir.

Mawlin Tüketici memnuniyeti odağı ile yürüttüğü satış kanallarını B2C dışında B2B ve retail store seviyesinde de yürütmekte, online-offline tüm iletişim kanallarında paylaşımlı yapısı ile kuvvetli bir iletişim yapısı sunmaktadır. Üretim yerinizden, hangi ülkede olursa olsun tüketiciye giden bir yol çiziyor bunu yönetiyoruz. Size sadece üretime odaklanmak ve ürünleri depolarımıza göndermek kalıyor.

 

 
 

9+

Mawlin İTHALAT OFİSLERİ

Mawlin 20’den fazla ülkeye satış kanalları ile ürün ulaştırıyor

 

52+

11 ülkede 50’den fazLA depo

Daha hızlı gönderim ve daha fazla erişim için depo sayılarımız tüketicilere oranla artıyor

 
 

100K+

Yüzbİnlerce ürün

Ürün adedimiz ve kategoride ürün çeşitliliğimiz hızla artıyor

 

Mawlin tüketici alışkanlıklarını merkezinde tutarak, üreticilerin dış pazarlara açılımını sağlayan bir köprü yapısındadır. Bünyesinde bulunan 360 derece operasyon ile beraber bir çok ülkede, konusunda başarılı partner şirketlerle de iş birliği içerisindedir. Tüketicilerin taleplerine en doğru şekilde cevap vermeye çalışırken bir yandan da üretici firmalara hız, esneklik ve düşük yatırım riski sunmaktadır.

 

Kim Ne Yapmalı?

Siz? | Biz?

 

 

Siz Üretime Odaklanın, Biz Ürünlerinizi Tüketicilerle Buluşturmaya...
— Mawlin Team
 

 
 

SUCCESS BOARD

Mawlin Success Board stok, finans, reklam ve satışınızı ülke ve satış kanalı detayında sunmaktadır. Ürün ve kanal optimizasyonunu omnichannel sistemi ile yöneterek performansınızı anında görüntüleyebilir, kampanyalarınızı takip edebilirsiniz.

 
 

Siz üretici firmalara, Mawlin satış kanalları hakkında daha detaylı bilgi aktarabilmemiz ve sizleri tanımamız adına Başvuru Formumuzu doldurabilir, Mawlin ile dış pazarlarda yerelleşmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz…

 

 

follow @ma.w.l.in

 

Türkiye İrtibat Bürosu

Ferko Signature, Büyükdere Cd. No:175, B4 Suite 7, 34394 İstanbul Türkiye

+90 212 932 8271

İletişime Geçin